Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0