Series
Ratings
51
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 0.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Masked ProsecutorRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 3.5