Movies
Ratings
223
No BreathingRated ★ 4.0
The RingRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
As OneRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0