Movies
Ratings
182
Man of SteelRated ★ 4.0
OseamRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
MotherRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
HulkRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0