Titles you rated
Past LivesRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 3.0
Ingrid Bergman: In Her Own WordsRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Why Did You Come to My HouseRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0