Movies
Ratings
56
Be With YouRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Anger ManagementRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
The ESP CoupleRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0