Movies
Ratings
253
InterstellarRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 3.5
Odd ThomasRated ★ 4.0
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 4.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Johnny English RebornRated ★ 3.5
11 A.M.Rated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Two Weddings And a FuneralRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Never Ending StoryRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0