Movies
Ratings
21
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Return to OzRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0