Movies
Ratings
283
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 2.0
RomaRated ★ 4.5
Over the HedgeRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.0