Titles you rated
ReptileRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
MissingRated ★ 1.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
A Prayer Before DawnRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Men of PlasticRated ★ 2.5
PapillonRated ★ 4.0
SlumberlandRated ★ 2.5
Black MassRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Re-startRated ★ 3.0