Titles you rated
SawRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
UndisputedRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 2.0
District B13Rated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0