Titles you rated
AnoraRated ★ 3.0
Left-Handed GirlRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Ms. ApocalypseRated ★ 3.0
JaneRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.0
CicadaRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
From Up on Poppy HillRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
SaltburnRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.5