Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 1.5
The MayorRated ★ 2.5
Our PresidentRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0