Titles you rated
Dance sports GirlsRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
RealRated ★ 0.5
HerRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0