Series
Ratings
13
Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School RunawayRated ★ 4.5
Uzaki-chan Wants to Hang Out!Rated ★ 4.5
Redo of HealerRated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
The Hidden Dungeon Only I Can EnterRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0
VictoriaRated ★ 5.0
Elegant Yokai Apartment LifeRated ★ 5.0
How to Keep a MummyRated ★ 3.0