Movies
Ratings
641
Letters to JulietRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
After YangRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 0.5
Green BookRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 3.5
In BrugesRated ★ 4.0