Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0- ShamelessRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Takopii's Original SinRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Flower of EvilRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5- 장도바리바리Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
SirensRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Vampire in the GardenRated ★ 4.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.5