Titles you rated
Ant-ManRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0