Series
Ratings
15- DEATH NOTERated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Crimson MoonRated ★ 3.0- Transporter: The SeriesRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- Hinako NoteRated ★ 5.0
Girlish NumberRated ★ 4.5
Taboo TattooRated ★ 1.0- 64 Zoo LaneRated ★ 1.0
One Punch ManRated ★ 3.0- Symphogear GXRated ★ 1.0
GoblinRated ★ 4.0
DekalogRated ★ 0.5