Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
FuryRated ★ 4.5