Titles you rated
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Angry Birds MovieRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
DangalRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5