Movies
Ratings
62
Atomic BlondeRated ★ 3.0
Criminal ConspiracyRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0