Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Captivated, by YouRated ★ 2.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Show Me The Money 10Rated ★ 2.5
Show Me The MoneyRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
Street FoodRated ★ 2.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.0
The Hungry and the HairyRated ★ 2.5