Titles you rated
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
The Dearest LadyRated ★ 1.5- ShamelessRated ★ 3.5
- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.5
The BlacklistRated ★ 2.5
The BlacklistRated ★ 3.0
The BlacklistRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 2.0
My Fair PrincessRated ★ 3.5- The LoverRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 2.5
Squad 38Rated ★ 4.5