Movies
Ratings
30
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
BoltRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0