Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0