Movies
Ratings
26
ChefRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0