Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
SproutRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5