Movies
Ratings
264
OppenheimerRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Social DilemmaRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
BanditsRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 2.0