Series
Ratings
59
Fugitive BoysRated ★ 4.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Just YouRated ★ 3.5- New my fair PrincessRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Hana KimiRated ★ 3.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
My SunshineRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Addicted HeroinRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0