Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
The PatriotRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
FuryRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 1.0