Movies
Ratings
1109
The ChaseRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 4.5
Peter RabbitRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Juror 8Rated ★ 4.5
Christopher RobinRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
DangalRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 4.5