Series
Ratings
78
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.5
Blue TowerRated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 1.5
My Horrible BossRated ★ 2.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 2.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5