Series
Ratings
70
REBORN!Rated ★ 3.5- GintamaRated ★ 4.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 3.0
Free!Rated ★ 0.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
Black Butler 2Rated ★ 3.5- Black ButlerRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Beyond The BoundaryRated ★ 2.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
School-Live!Rated ★ 2.0- My Little MonsterRated ★ 2.0
Fruits BasketRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0