Titles you rated
Black SwanRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.5