Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 1.0
PastaRated ★ 1.5- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 0.5
We Bare BearsRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.0
Master: God of NoodlesRated ★ 3.0
HouseRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
MonsterRated ★ 4.5