Titles you rated
- Star in My HeartRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 2.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 2.5
BigRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5