Series
Ratings
39
Band of BrothersRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 5기Rated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 3.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.0
One PieceRated ★ 4.5