Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Blade ManRated ★ 4.0