Titles you rated
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 3.5
The MusicalRated ★ 3.0
HERORated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.0
Strongest Chil-wooRated ★ 3.0