Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
BrokenRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.5
HopeRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
The Taste of MoneyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0