Movies
Ratings
769
RatatouilleRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 1.0
LolitaRated ★ 1.5
All for the WinnerRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
The Ten CommandmentsRated ★ 1.5
Modern TimesRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 2.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Die BadRated ★ 1.5
The Green MileRated ★ 2.0
PocahontasRated ★ 3.0
OasisRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.5
King KongRated ★ 2.5