Series
Ratings
330
First LoveRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Handsome SiblingsRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Money GameRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 1.5- Gokusen SpecialRated ★ 2.5
- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.5
A je to!Rated ★ 2.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 2.0
Invincible Youth Season 1Rated ★ 1.0
TV Animal FarmRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 1.0
Astro BoyRated ★ 2.5- SNL Korea Season 1Rated ★ 4.0