Series
Ratings
83
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
Hogu's LoveRated ★ 2.5
All InRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 2.0