Titles you rated
The Slave HuntersRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
All About EveRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5