Movies
Ratings
15
FriendRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0