Series
Ratings
20
Good DoctorRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Empire of GoldRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 5.0