Titles you rated
H.I.TRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 0.5
Ohlala CoupleRated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Hotel KingRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5