Movies
Ratings
245
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
ElioRated ★ 2.5
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 3.0
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 3.5
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
WishRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5