Series
Ratings
361- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 5.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.0